top of page
  Ochrana laku   

Jako jediní v České Republice vlastníme špičkové systémy pro počítačové řezání fólií na jednotlivé části automobilů   XPEL DAP a Suntek Trucut. Díky těmto systémům můžeme zaručit perfektní pasovatelnost na díly karosérie, 100% ochranu a nulové riziko  pořezání a poškození laku při instalaci. Jsme také jedinou certifikovanou instalační firmou  XPEL v ČR.

Proč chránit vůz?

Ochrana laku proti poškrábání při parkování

Ochrana před vandalismem - poškrábání klíčem, či sprejery

Ochrana před odletávajícími kamínky

Ochrana před kyselími dešti či chemickým vlivům jako sůl, asfalt aj.

Ochrana hodnoty automobilu - prodejní hodnota je mnohem vyšší než u automobilů, které ochranu laku neměly 

100% ochrana, 0% riziko poškrábání od nože při instalaci

Milujete své auto? Cítíte radost a pýchu při pohledu na něj? Vidíte umělecké dílo?

Jistě, o něj dobře pečujete, myjete, voskujete. Parkujete bezpečně daleko od ostatních, abyste zabránili omlácení dveřmi. Udržujete odstup od sypačů či kamiónů plných štěrku. Ale nikdy nebudete mít jistotu, že Váš lak nepoškodí odlétávající kamínky od ostatních aut či ptačí trus. To je každodenní poškozování laku bez ohledu na stylu jízdy. Váš lak již nikdy nebude tak dokonalý jako na začátku.

Ano, můžete se pokusit opravit lak pomocí touch-up barev, ale nikdy se nevrátíte k bezchybnému původnímu laku, když auto opustilo showroom. Nebo můžete nechat poškozenou oblast profesionálně nalakovat, ale je to drahé,  lak již nikdy nebude původní a rozdíly mohou být vidět. Jakmile bude vůz zpět na silnici, poškozování začne nanovo.

 

Naštěstí je zde technologie, která poskytuje elegantní a špičkové řešení.

 fólie na ochrana laku funguje jako neviditelná vrstva pancéřování nad vrstvou laku. Je křišťálově čistá, vyrobena z polyuretanu absorbující energii. Navržena přesně podle typu Vašeho auta pomocí počítačově řezaných přesných šablon z naší databáze vozidel. Zaručujeme 10letou ochranu. Fólie je 100% bezpečně odstranitelná na tovární nátěr a poskytuje všechny ochrany každodenního poškozování laku. Nedochází k žádnému loupání, praskání či žloutnutí, kterých může vidět u ostatních méně vyspělých filmů na trhu.

 

Říďte nové auto každý den!

Kam instalovat ochrannou fólii na karosérii ?

Na jaké díly se istaluje ochranná fólie?

Samozřejmě na všechna exponovaná místa - nejlépe na celou karosérii. Nejvíc trpí vždy čelní části automobilu, tzn. kapota, blatníky, nárazník, světla, maska, zrcátka, prahy, nákladové hrany, přední část třechy atd, atd.... 

Možnosti aplikace

Ukázky našich instalací - více naleznete v galerii

Video z našich instalací

V dalším videu můžete vidět jak funguje samoscelující povrch fólií které používáme

bottom of page