top of page

Naše nejvýznamnější zakázky

Vybrali jsme pro Vás naše tři nejvýznamnější zakázky.

V roce 2011 jsme  v teamu Totally Dynamic polepovali přímo v centrále Red Bull racing, v Milton Keynes monoposty F1. Konkrétně jsme polepovali 2 celé F1 Sebastiana Vettela, několik sérií předních a zadních křídel. Dále jsme doplňovali loga sponzorů na několik starších monopostů. Pohybovat se v prostorách, kde se vyrábí a montují nejdražší a nejrychlejší auta světa je opravdu nezapomenutelný zážitek. Pracovali jsme přímo v „dílně“, kde se rozebírají a opět kompletují monoposty, trénují pit stopy a také oslavují vítězství po závodech se zaměstnanci továrny na létající sny.
Vzhledem k mimořádným nárokům na kvalitu polepů jsme polepovali jednotlivé části monopostů odděleně. Následně jsme pak jednotlivé komponenty společně s mechaniky montovali na monokok a měli jsme tedy možnost „poskládat“ celou F1. 
Setkání se Sebastianem Vettelem a Markem Webberem při obědě v místní „kantýně“ byla jen třešnička na dortu.
Pokud jste fanoušky Formule 1 a sledovali jste seriál F1 v roce 2011, pak jste zcela jistě viděli naši práci.

Další naše významná zakázka - Celopolep makety VW Golf Gti 

Největší VW Golf na světě, model který je vystaven jako symbol Volkswagenu v německém Wolfsburku je polepený

bílou matnou fólií od nás. Šest dní práce, cca 120m fólie Avery supreme. Auto, které bylo nejdříve nalakováno bylo moc reflexní a vedení VW rozhodlo že bude lepší v matné barvě. Skvělá zkušenost a reference :-)

FIA ETCC

Spolupráce s Petrem Fulínem a Christjohannese Schreiberem na FIA European Touring Car Cup 2016. Pouhé 3 dny před odstartováním letošního ročníku ETCC jsme v boxech na okruhu Pul Ricard ve Francii polepili 2 Seaty Leon CupRacer do továrních barev Seatu a odstartovali tak spolupráci s Petrem Fulínem a Křenek Motorsport :-)

Porsche 

Na počátku roku 2018 jsme ve spolupráci s XPEL ve Stuttgartu instalovali ochranné fólie na  sérii firemních vozidel a zaučovali zaměstnance v lepení ochranných fólií. To že se automobilka rozhodla pro fólie XPEL je jasným důkazem o kvalitě této značky. 

Rukama nám prošli skvosty jako GT2 RS, GT3, GTS, všechny modely Turbo a vlastně celá modelová řada....

911.jpeg
IMG_8523.JPG
IMG_8519.JPG

Našimi stálými zákazníky jsou:

Auto Hornát

Auto Volf

Auto Bond

Porsche Plzeň

VSP Auto

Autocentrum Šmucler

Autocentrum TA

Auto CB

Autosalon Běhounek

Auto Nejdl

Auto Kříž

M.Liška Subaru

bottom of page